Zájmové kroužky školní rok 2017 - 2018

Agentura Kroužky

Atletika a sportovní hry, pondělí 14.00 - 14.45

Robotika s legem, pondělí 15.30 - 16.30

S výtvarkou kolem světa, středa 16.00 - 16.45

Futsal, středa 16.00- 16.45

Badminton 1. - 3. třída, čtvrtek 14.00 - 14.45

Badminton od 4.třídy, čtvrtek 15.00 -15.45

 

Intellectus

Malý přírodovědec, badatel, úterý 13.15 - 14.15

Malý programátor, úterý 16.00 - 17.00

Přihláška na kroužky

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBWbWw_OT1A25fB1KctVB4j_lmqoPel7jiNlFaWYc-B8u7fA/viewform 

 

Kroužky ve školní družině

Vaření - B. Marková, D. Maršíková 1. – 4. třída čtvrtek 16.00 – 17.45

Hravá joga - R. Medelská středa 16.00 – 17.00

Angličtina - G. Kaňová

2. třída úterý 16.00 – 17.00

3. třída čtvrtek 16.00 – 17.00

4. třída pondělí 16.00 – 17.00

Keramika - J. Vydrová, R.Medelská úterý 16.00- 17.45

Šprtec, stolní tenis - J. Voneš čtvrtek 16.00 – 17.00


Kroužky školy
Zdravotnický kroužek - B. Makúchová 3. – 6. třída úterý 13.00 – 14.00

Anglický jazyk s rodilým mluvčím pondělí

Klub mladých dopravních znalců 4. – 9. třída pondělí 14.00 – 15.30

Hodina pohybu navíc - J. Kubička

1. třída, čtvrtek 13.40 - 14.25
2. třída, čtvrtek 12.45 -13.30
3. třída, středa 12.45 - 13.30

Mažoretky - Veronika Pecoldová,  úterý 14.00 - 15.00

Příprava k přijímacím zkouškám z ČJ - P. Polaki 9. třída, pondělí 14.30 - 14.15, pátek 14.00 - 14.45

Klub zábavné logiky a deskových her, čtvrtek 14.30 - 16.00

Grafomotorika 1. třídy, středa, čtvrtek 13.40 - 14.25


Další kroužky
Sportovní přípravka, florbal - M. Vogl pondělí 13.45 - 14.30
Florbal - M. Vogl pondělí 14.35 – 15.10

Judo a sebeobrana - J. Vaněk

středa 13.30 – 14.15
středa 14.15 – 15.00


Keramika - p. Jankovská

úterý 13.30 – 14.15

středa 13.30 – 14.15


Šachy - p. Vávra úterý 15.30 – 16.15

Věda nás baví čtvrtek 14.00 – 15.00

Atletická školička Jirky Kubičky od 5 let

pondělí 15.00 – 15.55

pondělí 16.05 – 17.00

Společenský tanec, středa 16.00 - 17.00

Pozemní hokej středa 17.00 - 18.00

Sebeobrana, Krav junior, pondělí, čtvrtek 15.00 -16.00

Krav Maga Global 

Krav maga junior

Přihláška dítěte

Minitenis, středa 14.00 - 15.00